Відгуки про магазин
Лілія, дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо за такий приємний відкук! Будемо раді вашим новим замовленням!
Людмила, дякуємо Вам за відгук!
Олександр, дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за довіру та приємний відгук! Раді, що Ви задоволені швидкістю обробки та доставки замовлення. Чекаємо на Ваші наступні замовлення.
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Ангеліна, дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що виникло непорозуміння. Безкоштовна доставка дійсно діє від 600 грн, але за умови виконання умов акції. У Вашому замовленні ці умови не були дотримані, тому доставка була платною. Будемо раді допомогти Вам при наступному замовленні — підберемо товари так, щоб Ви змогли скористатися безкоштовною доставкою та отримати ще вигіднішу покупку.
Наталя, дякуємо Вам за відгук!