БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ 2-х ТА БІЛЬШЕ ТОВАРІВ НА СУМУ ВІД 1000 ГРН.

Кошик
У кошику відсутні товари.

Давайте це виправляти!

Перегляньте категорії: Картриджі або Тонери

Відгуки про магазин

382
Загалом відгуків

Відгуків та оцінок залишено на нашому сайті

4.9/5.0
Оцінка обслуговування

На думку наших покупців

95%
Рекомендації користувачів

Наших користувачів планують здійснити повторну купівлю у нашому магазині

Олександр 06.02.2026
Швидке замовлення та доставка. Співпрацею задоволений
Представник компанії. 06.02.2026

Олександр, дякуємо за довіру. Раді, що співпраця залишила гарне враження.

Роман 05.02.2026
Одна з небагатьох компаній яка працює оперативно та відповідально. Товар відповідає очікуванням, прийнятна ціна плюс приємні бонуси. Дякую Вам!
Представник компанії. 06.02.2026

Роман, дякуємо за ваш відгук. Раді, що ви оцінили оперативність, відповідальність та якість товару.

Скринська 05.02.2026
Всі замовлені комплектуючі в наявності. Швидко відправили, отримала вже наступного дня. Дякую
Представник компанії. 06.02.2026

Щиро дякуємо. Раді, що ви залишилися задоволені сервісом і швидкістю доставки.

Михайло 03.02.2026
Як писав в попередньому коментарі, Ви як завжди найкращі в своїй справі!! Щиро дякую за співпрацю!
Представник компанії. 06.02.2026

Михайло, щиро дякуємо за ваші слова. Нам дуже приємно отримувати таку оцінку нашої роботи. Завжди раді співпраці з вами!

Михайло 03.02.2026
Все як завжди - супер якість і все супер доступно пояснене, підказано що краще і для чого))- ну і приємно що бонусна система дозволяє отримати максимальну вигоду в доставці)! Щиро дякую за співпрацю!
Представник компанії. 06.02.2026

Михайло, дякуємо за відгук та високу оцінку нашої роботи. Раді, що бонусна система і консультації були корисними.

Олександр 02.02.2026
Дякую,оперативні,вічливі,відповідальні,миру і процвітання👍
Представник компанії. 06.02.2026

Олександр, дякуємо Вам за відгук. Приємно отримувати таку оцінку нашої роботи.

Сергій 01.02.2026
Сервіс на висоті Дякую
Представник компанії. 06.02.2026

Сергій, дякуємо Вам за заворотній зв'язок. Звертайтесь до нас ще.

Олена 01.02.2026
Добрий день. Обслуговування гарне, доставка вчасна, але якість паперу не відповідає стандартам. Мав бути матовий двосторонній папір, а прийшов ніби звичайний картон, тільки одна сторона трохи ніби матова. Глянцевий папір також поганої якості. На жаль , але я за такі гроші в іншої фірми купувала хорошої якості фотопапір, але двостороннього матового у них не було, через те і звернулася до іншої фірми. Помилилася...
Представник компанії. 06.02.2026

Олена, дякуємо за ваш відгук і детальний опис ситуації. Нам шкода, що якість паперу не виправдала очікувань. Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом, щоб допомогти підібрати оптимальний варіант або обговорити можливий обмін.

Обслуговування:
4.9/5.0
Доставка:
4.8/5.0
Товар:
4.8/5.0