Отзывы о магазине
Леонід, дякуємо за ваш відгук і перепрошуємо за незручності. Ми обов’язково перевіримо ситуацію та запропонуємо обмін або інше рішення. Дякуємо, що повідомили нам про проблему — ми допоможемо її вирішити.
Катерина, дякуємо вам за такі приємні слова. Щиро вдячні за побажання — будемо радувати вас і надалі якісними товарами та приємним обслуговуванням.
Сергій, дякуємо Вам за зворотній зв'язок.
Людмила, дякуємо. Приємно чути, що залишились задоволені сервісом.
Дарья, дякуємо за оцінку. Раді, що доставка була швидкою, спілкування приємним, а товар якісний. Будемо чекати на нові замовлення.
Олег, дякуємо за ваш відгук. Раді, що все дійшло вчасно. Звертайтесь до нас ще.
Ірина, дякуємо Вам за відгук.
Марина, дякуємо за відгук. Приємно чути, що залишились задоволені оформленням та доставкою.