БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ЗАКАЗОВ 2-х И БОЛЕЕ ТОВАРОВ НА СУММУ ОТ 1000 ГРН.

Корзина
В корзине нет товаров.

Давайте исправлять это!

Просмотрите категории: Картриджи или Тонеры

Отзывы о магазине

382
В общем отзывов

Отзывов и оценок оставлено на нашем сайте

4.9/5.0
Оценка обслуживания

По мнению наших покупателей

95%
Рекомендации пользователей

Наших пользователей планируют совершить повторную покупку в нашем магазине

Леонід 08.03.2026
Замовлення виконано швидко та вже отримано. З двох картриджів один (IC-Н135С) - відмінно став, другий (IC-Н129В) виявився бракованим - принтер ніяк не прийняв абсолютно, хоча на упаковці модель відповідає. Ціни хороші, але результат частковий. Упс...
Представник компанії. 13.03.2026

Леонід, дякуємо за ваш відгук і перепрошуємо за незручності. Ми обов’язково перевіримо ситуацію та запропонуємо обмін або інше рішення. Дякуємо, що повідомили нам про проблему — ми допоможемо її вирішити.

Катерина 06.03.2026
Замовляю фарби для принтера вже не вперше,і кожного разу залишаюся задоволеною.Дуже чемні менеджери,завжди швидко відповідають,повідомляють про вигідні пропозиції.Вчора замовила - сьогодні вже отримала свою посилку)Щиро дякую та бажаю вдалих продажів,процвітання та вдячних клієнтів!
Представник компанії. 06.03.2026

Катерина, дякуємо вам за такі приємні слова. Щиро вдячні за побажання — будемо радувати вас і надалі якісними товарами та приємним обслуговуванням.

Сергій 05.03.2026
Все швидко та чудово!!!
Представник компанії. 06.03.2026

Сергій, дякуємо Вам за зворотній зв'язок.

Людмила 04.03.2026
Придбала тонери до принтера,швидка доставка та гарне обслуговування магазину,товар поки,що не тестувала проте думаю,що все буде в нормі.
Представник компанії. 06.03.2026

Людмила, дякуємо. Приємно чути, що залишились задоволені сервісом.

Дарья 04.03.2026
все швидко прийшло, взаємодія з магазином була приємна, товар якісний
Представник компанії. 06.03.2026

Дарья, дякуємо за оцінку. Раді, що доставка була швидкою, спілкування приємним, а товар якісний. Будемо чекати на нові замовлення.

ОЛЕГ 04.03.2026
Все вчасно,без затримок.Щиро дякую.
Представник компанії. 06.03.2026

Олег, дякуємо за ваш відгук. Раді, що все дійшло вчасно. Звертайтесь до нас ще.

Ірина 03.03.2026
Дякую за швидку доставку.
Представник компанії. 06.03.2026

Ірина, дякуємо Вам за відгук.

Марина 01.03.2026
Дякую велике магазину за швидку доставку товару.Замовляла картридж на Кенон та фарбу 100мл.Запаковане все добре,пошкоддень немає.Від формлення та доставки 1 доба) Ви молодці!Дякую велике.
Представник компанії. 06.03.2026

Марина, дякуємо за відгук. Приємно чути, що залишились задоволені оформленням та доставкою.

Обслуживание:
4.9/5.0
Доставка:
4.8/5.0
Товар:
4.8/5.0