Отзывы о магазине
Володимир. дякуємо Вам за відгук.
Едуард, дякуємо Вам за звортній зв'язок.
Олександр, дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Будемо чекати на нові замовлення.
Ольга, дякуємо за ваш відгук. Завжди прагнемо забезпечити високий рівень обслуговування. Будемо чекати на нові замовлення.
Олена, дякуємо Вам за зворотній зв'язок.
Антоніна, дякуємо за чудовий відгук. Раді, що товар та обслуговування вас задовольнили. Завжди раді новим замовленням.
Анна, дякуємо, що написали нам. Безкоштовна доставка діє для замовлень від 2-х товарів на суму від 600 грн, а у вашому замовленні була лише 1 позиція, тому акція не спрацювала. Ми цінуємо ваш інтерес до наших товарів і будемо раді бачити вас у наступних замовленнях .
Олена, щиро дякуємо. Раді, що все швидко і зручно. Чекаємо на ваші нові замовлення.