Тонер HP універсальний MPT5 Service Pack, флакон 10x1 кг SCC (TSM-MPT5-10SP)
Код товару: 036798
Торговельна марка товару:
SCC
Колір:
black (чорний)
Артикул виробника:
TSM-MPT5-10SP
Колір
Код товару: 036798
icon delivery Доставка
Кур’єром
Новою Поштою
За тарифами перевізника
Укрпоштою
За тарифами перевізника
icon payment Оплата
Готівкою
Безготівковий розрахунок
Характеристики
Торговельна марка товару:
SCC
Колір:
black (чорний)
Артикул виробника:
TSM-MPT5-10SP
Кількість в упаковці:
1
Тип упаковки:
Service pack
Друк кольоровий/монохромний:
Монохромний
Виробник друкуючого пристрою:
HP
Оригінальний/сумісний:
Сумісний
Фасування:
12x833 г
Тип товару:
Тонер
Серія:
TSM-MPT5
Тип фасування:
від 10 кг
Країна-виробник:
США
Ширина, см:
Глибина, см:
Висота, см:
Сумісність з пристроями
Сумісність з лазерними принтерами
Опис
Даний тонер для принтера HP представлений у фасовці 12x833 г. Тип упаковки – Service pack.
  • Розроблена виробником комбінація тонера та комплектуючих для відновлення картриджів;
  • Висока вартість виправдана незмінною якістю продукції;
Відгуки
Відгуків ще немає. Будь-те перший, додавши свій відгук про товар!
Додати відгук
Оцінка:
Аналоги
Тонер HP універсальний №1 Service Pack, флакон 12x833 г Patron (PN-HU1-10SP)
Тонер HP універсальний LJ 1010 Service Pack, флакон 10x1 кг HG toner (TSM-HG221-10SP)
Тонер HP універсальний MPT8 Service Pack, флаконах 10x1 кг SCC (TSM-MPT8-10SP)
Тонер HP універсальний LaserJet 1010 Service Pack, флакон 10x1 кг HG toner (TSM-HG22A-10SP)
Тонер HP універсальний MPT9 Service Pack, флакон 10x1 кг SCC (TSM-MPT9-10SP)
Тонер HP універсальний LJ 1010 Service Pack, флакон 10x1 кг HG toner (TSM-HG20T-10SP)
Тонер HP універсальний M18 Service Pack, флакон 10x1 кг CET (TSM-M18-10SP)
Тонер HP універсальний CE-A14 Service Pack, флакон 10x1 кг CET (TSM-CE-A14-10SP)
Тонер HP універсальний O Service Pack,  флакон 10x1 кг IPM (TSM-TDHBO-10SP)
Тонер HP універсальний MPT6 Service Pack, флакон 10x1 кг SCC (TSM-MPT6-10SP)
Додаткова сумісність
Картридж 703 Canon (7616A005)
Картридж 703 Canon (7616A005)
Картридж EP-22 Canon (1550A003)
Картридж EP-27 Canon (8489A002)
Картридж 03A HP (C3903A)
Картридж 03A HP (C3903A)
Картридж 92А чорний HP (C4092A)
Картридж 96A HP (C4096A)
Картридж 96A HP (C4096A)
Картридж 27A HP (C4127A)
Картридж 27A HP (C4127A)
Картридж 27X HP (C4127X)
Картридж 27X HP (C4127X)
Картридж 29X чорний HP (C4129X)
Картридж 15А чорний HP (C7115A)
Картридж 15Х чорний HP (C7115X)
Картридж 61X HP (C8061X)
Картридж 61X HP (C8061X)
Картридж 10A чорний HP (Q2610A)
Картридж 12A чорний HP (Q2612A)
Картридж 13A чорний HP (Q2613A)
Картридж 13X чорний HP (Q2613X)
Картридж 49A чорний HP (Q5949A)