Тонер HP універсальний MPT9 пакет, 10 кг SCC (MPT9-10KG)
Код товару: 093825
Торговельна марка товару:
SCC
Колір:
black (чорний)
Артикул виробника:
MPT9-10KG
Колір
Фасування
Код товару: 093825
icon delivery Доставка
Кур’єром
Новою Поштою
За тарифами перевізника
Укрпоштою
За тарифами перевізника
icon payment Оплата
Готівкою
Безготівковий розрахунок
Характеристики
Торговельна марка товару:
SCC
Колір:
black (чорний)
Артикул виробника:
MPT9-10KG
Тип упаковки:
Пакет
Друк кольоровий/монохромний:
Монохромний
Виробник друкуючого пристрою:
HP
Серія (універсальна / спеціальна / інше):
Універсальна
Фасування:
10 кг
Тип товару:
Тонер
Серія:
MPT9
Тип фасування:
від 10 кг
Країна-виробник:
США
Ширина, см:
Глибина, см:
Висота, см:
Сумісність з пристроями
Сумісність з лазерними принтерами
Опис
Даний тонер для принтера HP представлений у фасовці 10 кг. Тип упаковки – Пакет.
  • Розроблена виробником комбінація тонера та комплектуючих для відновлення картриджів;
  • Висока вартість виправдана незмінною якістю продукції;
Також доступні фасовки для заправки декількох картриджів та гуртові фасовки – мішок та Service-pack.
Відгуки
Відгуків ще немає. Будь-те перший, додавши свій відгук про товар!
Додати відгук
Оцінка:
Аналоги
Тонер HP універсальний MPT5 пакет, 10 кг SCC (MPT5-10KG)
Тонер HP універсальний пакет, 20 кг (2x10 кг) HG toner (HG221)
Тонер HP універсальний пакет, 20 кг (2x10 кг) HG toner (HG206)
Тонер HP універсальний MPT8 пакет, 10 кг SCC (MPT8-10KG)
Тонер HP універсальний LaserJet 1010 пакет, 20 кг (2x10 кг) HG toner (HG22A)
Тонер HP універсальний MPS PLUS пакет, 10 кг SCC (MPSPLUS-10KG)
Тонер HP універсальний пакет, 20 кг (2x10 кг) HG toner (HG20T)
Тонер HP універсальний M18 пакет, 20 кг (1x20 кг) CET (CET2514)
Тонер HP універсальний CE-A14 пакет, 20 кг (1x20 кг) CET (CET2516)
Тонер HP універсальний №1 пакет, 10 кг Patron (PN-HU1-10)
Тонер HP універсальний O  пакет, 10 кг IPM (TDHBO)
Тонер HP універсальний MPT6 пакет, 10 кг SCC (MPT6-10KG)
Додаткова сумісність
Картридж 703 Canon (7616A005)
Картридж 703 Canon (7616A005)
Картридж EP-22 Canon (1550A003)
Картридж EP-25 Canon (5773A004)
Картридж EP-27 Canon (8489A002)
Картридж 96A HP (C4096A)
Картридж 96A HP (C4096A)
Картридж 15А чорний HP (C7115A)
Картридж 15Х чорний HP (C7115X)
Картридж 10A чорний HP (Q2610A)
Картридж 12A чорний HP (Q2612A)
Картридж 49A чорний HP (Q5949A)
Картридж 49X чорний HP (Q5949X)
Картридж 11A чорний HP (Q6511A)